Рішення виконавчого комітету №90 від 25 грудня 2014 року.

Автор: Сільрада от 30-12-2014, Прочитали: 975

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 25 грудня 2014 року№90

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на

розміщення тимчасової

споруди торгівельного

призначення

 

Розглянувши заяву ФОП Федоренка Максима Євгенійовича, щодо надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення на приватній земельній ділянці: паспорт прив’язки ТС від 28 жовтня 2014 року № 45/01-21 за адресою с. Залізний Порт, вул. Морська, 1-З; ФОП Федоренка Максима Євгенійовича, щодо надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення на приватній земельній ділянці: паспорт прив’язки ТС від 28 жовтня 2014 року № 44/01-21 за адресою с. Залізний Порт, вул. Морська, 1-З; керуючись ст. 10, 16 Закону України "Про благоустрій населених пунктів ”, ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 123 Земельного Кодексу України, наказом КМУ від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ст. ст. 31, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

І.1.Затвердити паспорт прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення ФОП Федоренка Максима Євгеновича за адресою вул. Морська, 1-З в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати згоду на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення в кількості чотирьох зблокованих споруд без розміщення торгівлі шашликами, шаурмою та виробами домашнього приготування.

2.Затвердити паспорт прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення ФОП Федоренка Максима Євгеновича за адресою вул. Морська, 1-З в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці тадати згоду на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення в кількості одної споруди без розміщення торгівлі шашликами, шаурмою та виробами домашнього приготування.

ІІ. Зобов’язати ФОП Федоренка М.Є., :

- звернутись до КПП «Світанок» на заключення угоди на переробку та вивіз ТПВ;

- провести благоустрій та освітлення з улаштуванням урн для сміття біля тимчасових споруд.

ІІІ. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В..

 

 

 

Секретар виконкомуО.В.Лахтадир

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради