РІШЕНЯ № 87

Автор: Виктория от 26-06-2011, Прочитали: 925

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

    НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.06.2011 року                87

с. Новофедорівка

 

 

Про надання дозволу на розробку

містобудівних умов і обмежень

забудови земельних ділянок для

КУКБОКСКП Щасливцевської

сільської ради

 

 

                   Розглянувши лист В.Г.Мірошниченка в.о. начальника комунальної установи з капітального будівництва об’єктів комунального і соціально-культурного призначення Щасливцевської сільської ради про надання  дозволу на розробку  містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок для реконструкції об’єктів містобудування,  відповідно до ст.14 Закону України „Про основи містобудування”, ст.  29 Закону України від 17 лютого 2011 року № 3038 «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови КМУ від 25.05.2009 року № 489 „Про затвердження Порядку надання даних для проектування об’єктів містобудування”,  керуючись п.1 ст.11 пп.3 п.3 ст.42, ст.52, п.6, ст.59, п.1 ст.73 , ст.31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні” , виконавчий комітет,

                                                     

 

В И Р І Ш И В:

 

 

1.Надати дозвіл на розробку містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок  комунальній установі з капітального будівництва об’єктів комунального і соціально-культурного призначення Щасливцевської сільської ради на реконструкцію:

- артезіанської свердловини по вул. Шкільній в с. Залізний Порт

- артезіанської свердловини по вул. Степовій в с. Залізний Порт

- артезіанської свердловини по вул. Леніна в с. Новофедорівка

- каналізаційно-насосної станції  по вул. Шкільній в с. Залізний Порт

- каналізаційно-насосної станції  по вул. Садовій в  с. Залізний Порт

2. Керівництву КУКБОКСКП Щасливцевської сільської ради погодити  у відділі регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації містобудівні умови і обмеження забудови відповідної земельної ділянки згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2009 року № 489 «Про затвердження Порядку надання даних для проектування об’єктів містобудування».

2.1 Розробити і надати завдання на проектування об’єкту містобудування проектній організації, яка має відповідний дозвіл на виконання проектних робіт.           

2.2. В місячний термін отримати технічні умови щодо інженерного забезпечення об’єктів містобудування від юридичних осіб, які забезпечують експлуатацію елементів інженерної інфраструктури.

            3. Містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки та технічні умови до завершення будівництва.

4. Виконання робіт здійснювати після оформлення дозволу на виконання будівельних робіт інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) у відповідності з погодженою, затвердженою робочою документацією згідно з чинним Законодавством України.

            5. Контроль за виконанням  данного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

Голова виконкому                                                                           С.В.Руденко

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради