РІШЕНЯ № 79

Автор: Виктория от 26-06-2011, Прочитали: 1110

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22.06.2011 року              №79     

с. Новофедорівка

 

Про посилення охорони

підземних кабельних ліній

зв’язку

 

 

            Розглянувши лист начальника ДЕЛКС-23 С.І.Пономаренко та з метою забезпечення збереження ліній зв’язку і  недопущення випадків порушень «Правил охорони ліній зв’язку», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 20.01.1996 р,   керуючись ст.30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні” , виконавчий комітет,

                                                       

В И Р І Ш И В:

            1. Заборонити на території Новофедорівської сільської ради в охоронній зоні кабелю виконувати будь-які земляні роботи, в тому числі заміну опор, стовпів підключення до житлових будинків та адміністративних приміщень водопроводу та інших підземних комунікацій, як і їхній ремонт, посадка зелених насаджень, перенесення заборів, копання колодязів та інших робіт, пов’язаних з розробкою ґрунту як організаціям так і приватним особам:

- без погодження з кабельними дільницями;

- без письмового дозволу сільської ради;

- без виклику представника дільниці з експлуатації ЛКС № 23 вул. Леніна, 99а с. Великі Копані, Цюрупинським р-н т. 024248232.

            2. Контроль за виконанням  данного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

 

Голова виконкому                                                                           С.В.Руденко

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради