РІШЕНЯ № 78

Автор: Виктория от 26-06-2011, Прочитали: 755

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 22.06.2011 року               78

с. Новофедорівка

 

 

Про стан виконавської дисципліни в

Новофедорівській сільській раді по

реалізації вимог контрольних документів

протягом І півріччя  2011 року

 

 

 

         Протягом І півріччя 2011 року в виконкомі сільської ради проводилась певна  робота по реалізації вимог контрольних документів.

Протягом І півріччя 2011 року до Новофедорівської сільської ради

надійшло 637вхідних документів, що на 37 більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Здійснювався контроль за виконанням 64  завдань розпоряджень та 8 доручень голови районної державної адміністрації. Кількість невиконаних контрольних завдань становить 3 розпорядження голови районної державної адміністрації.

Досягнуто суттєве зміцнення виконавської дисципліни в Новофедорівській

сільській раді та поліпшення результативності реалізації вимог директивних документів на місцях. На апаратних нарадах проводиться  роз’яснення щодо положень Інструкції її практичного застосування, дотримання вимог контролю виконання документів.

         Але не зважаючи на ряд вжитих організаційних та методичних заходів, спрямованих на  удосконалення контролю за виконанням документів ще не вдається суттєво посилити контроль за якісним виконанням вимог документів.

Враховуючи вищезазначене, з метою подальшого зміцнення виконавської дисципліни і посилення персональної відповідальності  працівників Новофедорівської сільської ради по реалізації вимог актів та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 20.10.2010 року за № 632 «Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її  структурних підрозділах, виконкомах міської, сільських рад та інших органах виконавчої влади по реалізації вимог контрольних документів протягом 9 місяців 2010 року»,  керуючись ст. 27  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Взяти інформацію до відома.

         2. Діловоду Міщенко В.В.:                                         

2.1 Забезпечити якісні узагальнені довідки, своєчасне надання матеріалів про виконання контрольних документів, не порушувати термінів реагування, встановлених розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій та іншими контрольними документами.

2.2 Аналізувати причини та ставити до відома сільського голову про спеціалістів, з вини яких не забезпечується якісне виконання встановлених завдань.

         3. У разі виявлення факту порушення виконавської дисципліни, неналежного реагування на попереджувальні нагадування з питань виконання контрольних документів вжити заходи щодо притягнення до відповідальності посадових осіб та працівників сільської ради, які не забезпечують належне виконання  своїх обов’язків.

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову С.В.Руденко.

 

 

Голова виконкому                                                                             С.В.Руденко

 

 

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради