Про дозвіл на благоустрій прилеглої території

Автор: Виктория от 1-10-2014, Прочитали: 1551

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 25 вересня 2014 року                                                       №  68

с. Новофедорівка

 

Про дозвіл на благоустрій

прилеглої території

 

         Розглянувши заяви гр. Вдовиченко Н.В., ФОП Бритвіної О.О., та громадян у спільне користування Пожарова Р.С., Мєтєльової О.Є.,Смірнова О.Д., Пожарової Л.М., Власенко Ю.В., про надання дозволу на благоустрій прилеглої території до земельних ділянок у власності та користуванні , керуючись ст. ст. 27, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

         І.1.Надати дозвіл гр. Вдовиченко Наталії Володимирівні на благоустрій прилеглої території, а саме: озеленення, утримання в належному санітарному стані, яка прилягає до її приватної земельної ділянки кадастровий номер 6522384300:02:028:0012, площею 60 кв.м згідно схеми викопіювання по вул. Садовій, 84 в с. Залізний Порт терміном на 3 роки, за умови використання земельної ділянки згідно цільового призначення.

         2. Надати дозвіл ФОП Бритвіній Олександрі Олексіївні на благоустрій прилеглої території, а саме: озеленення, утримання в належному санітарному стані, яка прилягає до її орендованої земельної ділянки, площею 180 кв.м згідно схеми викопіювання набережна  в с. Залізний Порт при умові забезпечення безперешкодного вільного доступу громадян до пляжної зони терміном на 3 роки, за умови використання земельної ділянки згідно цільового призначення.

         3. Надати дозвіл громадянам у спільне користування Пожарову Р.С., Мєтєльовій О.Є.,Смірнову О.Д., Пожаровій Л.М., Власенко Ю.В. на благоустрій території, а саме: озеленення, утримання в належному санітарному стані, облаштування дитячого майданчику, площею 210 кв.м згідно схеми викопіювання в с. Залізний Порт вул. Садова терміном на 3 роки, за умови використання земельної ділянки згідно цільового призначення.

         ІІ. Дане рішення не дає право будівництва, розміщення ТС (тимчасових споруд) комерційного призначення  та господарських споруд, розміщення автопарковки на закріпленій земельній ділянці.

         ІІІ. Зазначене рішення дійсне при умові виконання п.2 даного рішення.

ІV. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В..

 

Секретар виконкому                                                   О.В.Лахтадир                  

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради