Про погодження місця розташування тимчасових споруд торгівельного та призначення

Автор: Виктория от 1-10-2014, Прочитали: 1285

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 25 вересня 2014 року                                                       №  66

с. Новофедорівка

 

Про погодження місця розташування

тимчасових споруд торгівельного

та призначення

 

         Розглянувши заяву та документи, що додаються ФОП Саврадима Олега Анатолійовича, жителя с. Залізний Порт, вул. Степова, буд. 23; ФОП Стабровського Олександра Вікторовича, жителя с. Залізний Порт, вул. Шкільна, буд. 55, кв. 6; ФОП Чепок Юрія Петровича, жителя с. Залізний Порт, вул. Степова, буд. 56; керуючись ст. 10, 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 28 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», ст. 123 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2009 року № 982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», наказом КМУ від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет сільської ради,

                                    

В И Р І Ш И В:

1. Погодити місце розташування тимчасових споруд торгівельного призначення:

- ФОП Саврадиму Олегу Анатолійовичу за адресою вул. Шкільна  в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди підприємницької діяльності в кількості чотирьох споруд.

- ФОП Стабровському Олександру Вікторовичу за адресою вул. Шкільна, діл. № 81/37  в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди підприємницької діяльності в кількості п’яти зблокованих споруд.

- ФОП Чепок Юрію Петровичу за адресою вул. Шкільна, діл. № 81/37  в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди підприємницької діяльності в кількості п’яти зблокованих споруд.

 

2. Зобов’язати ФОП Саврадима О.А., ФОП Стабровського О.В., ФОП Чепок Ю.П.,  замовити архітектурний тип та виготовити паспорт прив’язки тимчасових споруд у відповідній організації, яка має ліцензію на виконання проектних робіт.

         3. Погоджені районним архітектором паспорт прив’язки тимчасових споруд торгівельного призначення та архітектурний тип представити до 23.10. 2014 року на розгляд виконавчого комітету для затвердження та на отримання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В..

 

Секретар виконкому                                                  О.В.Лахтадир                                              

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради