РІШЕНЯ №63

Автор: Виктория от 29-05-2011, Прочитали: 1295

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

25.05.2011 року                      № 63

с. Новофедорівка

 

 

Про план заходів по реалізації на

території сільської ради Закону України

«Про Загальнодержавну програму «Наці-

ональний план дій щодо  реалізації Кон-

венції ООН про права дитини» на період

до 2016 року                    

 

            З метою розв’язання проблем дитячої бездоглядності на території сільської ради, забезпечення влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запобігання вчиненню насильства над дітьми в сім’ях, їх фізичного і розумового розвитку, відповідно до Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на  період до 2016 року», Конвенції ООН про права дитини, ратифікованої постановою Верховної Ради України від 27 лютого 1991 року № 789-ХІІ, відповідно до Указу Президента України від 05 травня 2008 року № 411 «Про  заходи щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей», керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

            1. Затвердити план заходів по реалізації на території сільської ради Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року ( далі -  план заходів), які додаються.

            2. Відповідальним за виконання плану заходів  забезпечити реалізацію встановлених завдань, про що інформувати  сільського голову щороку до 28 листопада.

            3. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на секретаря сільської ради Лахтадир О.В.

 

 

 

 

Голова виконкому                                                       С.В.Руденко

 

 

 

 

 

 

 

Затверджено

рішенням виконавчого комітету

№ 63  від 25.05.2011

 

 

 

 

П Л А Н   З А Х О Д І В

по реалізації на території сільської ради Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний  план дій  щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року»

 

 

1. Створення  безпечного сприятливого для розвитку дитини середовища, збереження її здоров’я та життя, зокрема зниження рівня смертності дітей віком до п’яти  років.

 

Інспектор по роботі з населенням

Постійно

 

 

2. Здійснення заходів із запобігання дитячій інвалідності та підвищення якості медичної допомоги дітям-інвалідам на санаторно-курортне лікування один раз на два роки.

 

Головний бухгалтер

 

3. Вжити заходів для запобігання порушення зору в дітей у ДНЗ «Теремок» та ЗОШ с. Залізний Порт та с. Новофедорівка.

 

Зав. ДНЗ «Теремок», директори шкіл

Постійно

 

4. Проводити просвітницьку роботу серед населення щодо профілактики туберкульозу. ВІЛ-інфекції та Сніду. Забезпечити організацію лікування дітей, які опинилися в складних  життєвих обставинах.

 

Зав. лікарської амбулаторії, члени виконкому, інспектор по роботі з молоддю

Постійно

 

5. Забезпечити оновлення до 2016 року бібліотечного фонду дитячої та юнацької літератури і періодичних  видань для дітей та підлітків.

 

Зав.бібліотекою

Постійно

 

6. Забезпечення ведення обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які залишилися без батьківського піклування.

 

Інспектор по роботі з населенням, секретар сільської ради

Постійно

 

7. Здійснення перевірки стосовно дотримання законодавства про працю дітей на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності.

 

Члени виконавчого комітету

Постійно

 

8. Забезпечувати організацію та проведення святкових заходів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із наданням подарунків:

- до Всесвітнього Дня захисту дітей;

- до Дня Святого Миколая;

- до Різдвяних та новорічних свят

 

Сільський голова, члени виконкому

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради