Про надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на будівництво Свято -Сергієвського храму

Автор: Виктория от 3-09-2014, Прочитали: 908

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 серпня 2014 року                                                       №  61

с. Новофедорівка

 

Про надання містобудівних

умов і обмежень забудови

земельної ділянки на будівництво

Свято -  Сергієвського храму

 

         Розглянувши заяву Українська Православна церква Херсонської єпархії Свято - Сергієвського приходу в особі  настоятеля храму протоієрей Касянець В.М., та додані документи стосовно надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних, відповідно до статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 6, 8, 26, 29, Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України  від 07 липня 2011 року № 109 «Про Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх  склад та зміст», Державними будівельними нормами / ДБН 360-92**/, керуючись п. 1 ст.11, ст. 52, п. 6, ст. 59, п. 1 ст. 73, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Надати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки:
  • Українській Православній церкві Херсонської єпархії Свято - Сергієвського приходу в особі  настоятеля храму протоієрей Касянець В.М. для проектування будівництва  Св. Сергієвського храму розміром 12 х 20 м, трапезної розміром 10 х 15 м, сарай розміром 10 х 6 м на земельній ділянці державний акт на право постійного користування серія ІІ-ХС № 001359 по вул. Садовій  в с. Залізний Порт Голопристанського району.
  1. Відділу Регіонального розвитку, містобудування та архітектури

районної державної адміністрації ( Кузнецова Є.О.) підготувати та надати замовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

  1. Замовнику :

3.1В місячний термін отримати технічні умови щодо забезпечення об’єкта містобудування від юридичних осіб, які забезпечують експлуатацію елементів інженерної інфраструктури.

3.2 Розробити і надати завдання на проектування об’єкту містобудування проектній організації, яка має відповідний дозвіл на виконання проектних робіт.

3.3Надати розроблений робочий проект на погодження до відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації

  1. Взяти до відома, що :

4.1Проектна документація на будівництво об’єктів розробляються з урахуванням вимог містобудівної документації, вихідних даних тадотримання вимог законодавства, державних будівельних норм, стандартів і правил, у тому числі вимог допустимості для інвалідів та інших мало мобільних груп населення , та затверджується замовником.

4.2 До виконання будівельних робіт приступити після реєстрації інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Херсонській області декларації про початок виконання будівельних робіт, або отримання дозволу на виконання будівельних робіт відповідно до категорії складності об’єкта будівництва у відповідності з погодженою та затвердженою документацією згідно з чинним законодавством України.

     4.3 Містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об’єкта. При зміні намірів забудови замовник, якщо вони відповідають містобудівній документації, він отримує нові містобудівні умови та обмеження.

4.4Завдання на проектування складається замовником та проектувальником з урахуванням містобудівних умов та обмежень. Складання завдання на проектування з відхиленням від містобудівних умов та обмежень не допускаються .

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В..

 

Секретар виконкому                                                О.В.Лахтадир                                                      

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради