Про стан виконавської дисципліни

Автор: Виктория от 30-07-2014, Прочитали: 5360

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24 липня 2014 року                                                       №  50

с. Новофедорівка

 

Про стан виконавської дисципліни в

Новофедорівській сільській раді по

реалізації контрольних документів

у ІІ кварталі 2014 році

 

За ІІ квартал 2014 року до виконавчого комітету сільської ради надійшло від органів влади вищого рівня 192 документів ( з них: 3 рішення районної ради, 21 розпорядження та 1 доручення голови районної державної адміністрації. Із загальної кількості документів 24 містили контрольні терміни інформування.

 На виконання актів і доручень Президента України постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, сільських програм видано 15 розпоряджень в.о. повноважень сільського голови, в тому числі – 3 з кадрових питань.

Виконання всіх цих документів забезпечувалось працівниками сільської ради у відповідності до резолюцій розписаних сільським головою та у відповідності до законодавчих документів України. Щопонеділка на апаратних нарадах проводиться роз’яснення щодо дотримання вимог контролю виконання документів. За звітний період є випадки порушення терміну інформування, надання інформації у день закінчення контрольного терміну, неякісна їх підготовка, що свідчить про неналежне відношення спеціалістів до своїх службових обов’язків.

Враховуючи  вищенаведене, керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Роботу по дотриманню виконавської дисципліни по Новофедорівській сільській раді вважати задовільною.

2. Відповідальним працівникам сільської ради не допускати порушень термінів виконання контрольних документів вище  стоячих органів влади.

3. Секретарю  сільської ради провести навчання з відповідальними працівниками сільської ради з питань виконання розпоряджень сільського голови, рішень виконавчого комітету.

4. Діловоду Міщенко В.В.:

-  забезпечувати виконання інструкцій по діловодству, координувати роботу відповідальних працівників сільської ради по своєчасному наданню інформації на документи, які стоять на контролі.

- аналізувати причини та ставити до відома сільського голову про спеціалістів, з вини яких не забезпечується якісне виконання встановлених завдань.

- у разі виявлення факту порушення виконавської дисципліни, неналежного реагування на попереджувальні нагадування з питань виконання контрольних документів вжити заходи щодо притягнення до відповідальності посадових осіб та працівників сільської ради, які не забезпечують належне виконання своїх обов’язків.

5. Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на в.о. повноважень сільського голови Лахтадир О.В..

 

 

Секретар виконкому                                      О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради