Про уповноваження посадових осіб Новофедорівської сільської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення

Автор: Виктория от 3-07-2014, Прочитали: 1495

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26 червня 2014 року                                                       № 43

с. Новофедорівка

Про уповноваження посадових                                                                                               осіб         Новофедорівської сільської                                                                                                          ради на складання  протоколів про                                                                                                              адміністративні правопорушення 

     З метою дотримання вимог законодавства про адміністративні правопорушення, усунення шкідливих наслідків адміністративних правопорушень, забезпечення реального впливу на правопорушників у сфері адміністративних правовідносин, керуючись Законами України "Про благоустрій населених пунктів", "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", "Про захист прав споживачів", статтями 254, 255, 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших нормативно-правових актів, статтею 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виконавчий комітет сільської ради,  

                                                                                                                                                                  

ВИРІШИВ:           

1. Уповноважити посадових осіб сільської ради: секретаря сільської ради Лахтадир О.В., заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В., спеціаліста ІІ категорії з земельних питань Пирогова В.Г. складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені: ст. 103.1, ст. 103.2, ст. 104, ч.1 ст.106.1, ст. 106.2, ст. 149-152, ст. 154, ст. 155, ст. 155.2, ст. 156, ст. 156.1, ст. 156.2, ст. 159-160, ст. 175.1 (за порушення, вчинені у місцях, заборонених рішенням сільської ради), ст. 183, ст. 185.1, ст. 186.5 Кодексу України про адміністративні правопорушення та направляти їх на розгляд до адміністративної комісії або районного суду.

2.Затвердити зразки, що додаються:                                                                                                                                             - протоколу про адміністративне правопорушення;                                                                       - журналу обліку справ про адміністративні правопорушення.

3.Вищезазначеним посадовим особам сільської ради у своїй роботі дотримуватися  встановлених зразків зазначених у п. 2  даного рішення.

4.Виключити зі складу адміністративної комісії:                                                                           - спеціаліста ІІ категорії з земельних питань Пирогова В.Г. у зв’язку із упов-новаженням  його складати протоколи про адміністративні правопорушення;    - Самару А.В. у зв’язку із звільненням (переїзд в іншу місцевість).

5.Включити до складу адміністративної комісії:                                                              -   Скакун В.П.;                                                                                                                                  -   Стабровського О.В. – ФОП.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільсь-кого голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

 Секретар виконкому                                                                         О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради