РІШЕННЯ № 62

Автор: Виктория от 29-05-2011, Прочитали: 3194

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

від 25.05.2011  року        № 62

с. Новофедорівка

 

Про організацію літнього

оздоровлення та відпочинку

дітей у 2011 році

 

 

 

                      Заслухавши інформацію  директорів шкіл та зав. ДНЗ «Теремок» про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей, відповідно до законів України від 4 вересня 2008 року № 375-VІ „Про оздоровлення та  відпочинок  дітей”  (зі  змінами),   від 5  березня  2009  року № 1065-VІ „Про Загальнодержавну програму „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”,  з метою  належної підготовки та  проведення оздоровчої літньої кампанії у 2011 році, керуючись ст. 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет сільської ради,

 

 

В И Р І Ш И В :

 

 

            1. Погодити заходи для проведення оздоровлення дітей в літній період 2011 року по сільській раді (додаються).

            2. Зав. ДНЗ «Теремок та директорам шкіл ЗОШ  І-ІІІ ступенів с. Новофедорівка та с. Залізний Порт:

            2.1 Забезпечити своєчасну підготовку і проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2011 року, створити належні умови для функціонування.

            2.2 Приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам.

            2.3  Забезпечити контроль за дотриманням вимог Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», за створенням належних умов  для   охорони життя і здоров’я дітей, якісного харчування,  за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, купання у морі, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту. Посилити відповідальність  за дотримання санітарних, протипожежних правил, порядку проведення екскурсій, походів, купання дітей.

            3. Заступнику сільського голови з діяльності виконавчих органів  Камінському В.В. та директору КПП «Світанок» Білому Ю.В.  проконтролювати виконання розпорядження № 24 від 07.05.2010 року «Про закріплення пляжної зони для купання та відпочинку дітей».

            4.  Членам виконкому  сприяти  по залученню додаткових коштів  для організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

            5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Руденка С.В.

 

 

Голова виконкому                                                               С.В.Руденко

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради