РІШЕННЯ № 69

Автор: Виктория от 29-05-2011, Прочитали: 1051

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 25.05.2011 року              № 69 

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на розробку

містобудівних умов і обмежень

забудови земельних ділянок для

будівництва об’єктів містобудування  

 

            Розглянувши заяви гр. Онікієнко Ю.С.,  Лопати М.М., Каліна В.М., Задорожнього М.І., Сироти О.М. про надання  дозволу на розробку  містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок на енергопостачання до об»єктів,  відповідно до ст.14 Закону України „Про основи містобудування”, статей  23,23/1,24,27,27/1 Закону України „Про планування і забудову території”, Постанови КМУ від 25.05.2009 року № 489 „Про затвердження Порядку надання даних для проектування об’єктів містобудування”,  керуючись п.1 ст.11 пп.3 п.3 ст.42, ст.52, п.6, ст.59, п.1 ст.73 , ст.31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні” , виконавчий комітет,   

                                                    

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл на розробку містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок громадянам:

1.1 Онікієнко Юрію Сергійовичу на енергопостачання до  житлового будинку по вул. Морській, 25  в с. Залізний Порт Голопристанського району.

1.2 Лопаті Марії Миколаївні на енергопостачання до житлового будинку по вул. Шкільній, 2 в с. Залізний Порт Голопристанського району.

1.3 Каліну Віталію Михайловичу на енергопостачання до індивідуального дачного будинку по вул. Чорноморська в с. Залізний Порт Голопристанського району.

1.4 Задорожньому Миколі Івановичу на енергопостачання до житлового будинку по вул. Морській, 8-б в с. Залізний Порт Голопристанського району.

1.5 Сироті Олені Михайлівні на енергопостачання житлового будинку та господарських споруд по вул. Миру,119 –А в с. Залізний Порт Голопристанського району.

2. Замовникам  Онікієнко Ю.С., Лопаті М.М., Каліну В.М., Задорожньому М.І.,

Сироті О.М.  погодити  у відділі регіонального розвитку містобудування та архітектури районної державної адміністрації  на містобудівні умови і обмеження забудови відповідної земельної ділянки згідно вимог постанови КМУ від 25.05.2009 року № 489 «Про затвердження Порядку надання даних для проектування об’єктів містобудування».

            2.1. В місячний термін отримати технічні умови щодо інженерного забезпечення об’єктів містобудування від юридичних осіб, які забезпечують експлуатацію елементів інженерної інфраструктури.

            3. Контроль за виконанням  данного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

 

 

 

Голова виконкому                                                                           С.В.Руденко

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради