Про погодження місця розташування тимчасових споруд розважального призначення

Автор: Виктория от 10-06-2014, Прочитали: 1190

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 03 червня 2014 року                                                       № 39

с. Новофедорівка

 

Про погодження місця розташування

тимчасових споруд розважального

призначення

 

         Розглянувши заяви та документи, що додаються ФОП Дем’яненко Ірини Валентинівни , жительки м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, буд. 13, кв. 47; керуючись ст. 10, 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 28 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», ст. 123 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2009 року № 982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», наказом КМУ від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

                                    

В И Р І Ш И В:

 

1. Погодити місце розташування тимчасових споруд розважального призначення:

- ФОП  Дем’яненко Ірині Валентинівні за адресою вул. Шкільна в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди розважального призначення ігрових автоматів та тиру в кількості двох зблокованих споруд.

- ФОП  Дем’яненко Ірині Валентинівні за адресою вул. Шкільна в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди розважального призначення ігрових автоматів, тиру, міні-хокею в кількості чотирьох зблокованих споруд.

- ФОП  Дем’яненко Ірині Валентинівні за адресою вул. Шкільна в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди розважального призначення ігрових автоматів, тиру, міні-хокею в кількості трьох зблокованих споруд.

 

 

2. Зобов’язати ФОП Дем’яненко І.В.,  замовити архітектурний тип та виготовити паспорти прив’язки тимчасових споруд у відповідній організації, яка має ліцензію на виконання проектних робіт.

         3. Погоджений районним архітектором паспорти прив’язки тимчасових споруд розважального призначення та архітектурний тип представити до 26.06.  2014 року на розгляд виконавчого комітету для затвердження та на отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд розважального призначення.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В..

 

Секретар виконкому                                                  О.В.Лахтадир                                             

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради