Про хід виконання сільської програми розвитку дошкільної освіти

Автор: Виктория от 10-06-2014, Прочитали: 1476

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 03 червня 2014 року                                                       № 32

с. Новофедорівка

 

 

Про хід виконання сільської

програми розвитку дошкільної

освіти по Новофедорівській

сільській раді  на 2012-2017

роки

 

 

         Рішенням вісімнадцятої сесії шостого скликання від 08.12.2011 року  № 184 затверджено сільську програму  розвитку дошкільної освіти по Новофедорівській сільській раді на 2012-2017 роки.

         Заслухавши інформацію зав. ДНЗ я/с «Теремок» Грабован Т.М. про хід виконання сільської програми розвитку дошкільної освіти по Новофедорівській сільській раді на 2012-2017 роки виконавчий комітет сільської ради відмічає, що проводиться певна робота щодо виконання завдань програми. Основним завданням програми спрямована на  створення належних умов для функціонування, збереження та розширення дошкільного навчального закладу; оновлення змісту дошкільної освіти; запровадження сучасних засобів розвитку, навчання та виховання; підготовку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників дошкільному навчальному закладі.

         На території Новофедорівської сільської ради діє один дошкільний навчальний заклад я/с «Теремок», який розташований у одноповерховому приміщенні, розрахованому на 3 групи. У закладі виховується 53 дитини. Наповнюваність груп більша за  нормативну, на черзі для вступу в дитячий садок стоїть 25 дітей.

На виконання  заходів програми сільською радою за 2013 рік  витрачено: кошти в сумі  12030 грн. , на придбання меблів на кухню 6000 грн., водонагрівач 1030 грн., господарчі товари 5000 грн.,  та  оплату комунальних послуг та енергоносіїв в сумі 15,410 тис. грн., а також на продукти харчування в сумі 220.000 грн.

Матеріально - технічне та навчальне - методичне забезпечення знаходиться на задовільному рівні.        Всі будівлі ДНЗ «Теремок» використовуються раціонально. У групових приміщеннях є відповідне до зросту обладнання, сучасні ігрові зони, спальні кімнати. Наявні зали, які використовуються як музично-спортивні, оформляються відповідно до періоду року та календарних подій. Життєзабезпечувальні системи знаходяться в належному стані. Стан території ДНЗ «Теремок» задовільний.

         На території сільської ради забезпечується ведення обліку дітей дошкільного віку. Сформований банк даних дітей  від 0 до 6 років.

Враховуючи вище викладене, з метою розвитку та поліпшення якості дошкільної освіти на території сільської ради, керуючись ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В :
 

1. Інформацію про хід виконання сільської програми розвитку

дошкільної освіти по Новофедорівській сільській раді  взяти до відома, інформація додається.

            2. Зав. ДНЗ я/с «Теремок» Грабован Т.М. сумісно з членами виконавчого комітету:
- створювати і надалі належні умови для отримання дітьми якісної дошкільної освіти;

- постійно проводити  роботу по забезпеченню якісним харчуванням вихованців ДНЗ я/с «Теремок»;

- вживати заходів для підтримки належного санітарного стану території ДНЗ;

- вжити заходів щодо підготовки до літнього оздоровчого сезону в ДНЗ я/с «Теремок» та створення умов для належного утримання, виховання, харчування.

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Камінського В.В.

 

 

 

 

Секретар виконкому                                                             О.В.Лахтадир

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради