Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд торгівельного призначення

Автор: Виктория от 2-05-2014, Прочитали: 1072

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24 квітня 2014 року                                                       № 31

с. Новофедорівка

 

Про надання дозволу на

розміщення тимчасових

споруд торгівельного

призначення

 

                Розглянувши заяву ФОП Ніколєнка Олександра Олександровича, щодо надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення на  приватній земельній ділянці, паспорт прив’язки ТС від 14 березня 2014 року № 11/01-21 за адресою с. Залізний Порт, вул. Морська;   ФОП Небрат Лідмили Іванівни, щодо надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення на  приватній земельній ділянці, паспорт прив’язки ТС від 15 квітня 2014 року № 31/01-21 за адресою с. Залізний Порт, вул. Морська; ФОП Сарницького Василя Володимировича, щодо надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення на  приватній земельній ділянці, паспорт прив’язки ТС від 11 квітня 2014 року № 30/01-21 за адресою с. Залізний Порт, вул. Шкільна, 2; ФОП Віцентій Лілії Миколаївни, щодо надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення на  приватній земельній ділянці, паспорт прив’язки ТС від 15 квітня 2014 року № 32/01-21 за адресою с. Залізний Порт, вул. Морська, 25-і; ФОП Черепкової Ольги Вікторівни, щодо надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення на  приватній земельній ділянці, паспорт прив’язки ТС від 18 квітня 2014 року № 33/01-21 за адресою с. Залізний Порт, вул. Морська,1-н; керуючись  ст. 10, 16 Закону України “Про благоустрій населених пунктів ”,  ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 123 Земельного Кодексу України,  наказом КМУ від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ст. ст.  31, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

          

І. 1. Затвердити паспорт прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення ФОП Ніколєнка Олександра Олександровича за адресою вул. Морська  в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та  дати згоду на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення в кількості одної споруди без розміщення торгівлі шашликами, шаурмою та виробами домашнього приготування.

2. Затвердити паспорт прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення ФОП Небрат Людмилі Іванівні за адресою вул. Морська в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати згоду на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення в кількості двох споруд без розміщення торгівлі шашликами, шаурмою та виробами домашнього приготування.

3. Затвердити паспорт прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення ФОП Сарницького Василя Володимировича за адресою вул. Шкільна, 2 в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати згоду на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення в кількості п’яти  споруд без розміщення торгівлі шашликами, шаурмою та виробами домашнього приготування.

4. Затвердити паспорт прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення ФОП Віцентій Лілії Миколаївни за адресою вул. Морська, 25-і в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати згоду на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення в кількості двох  споруд без розміщення торгівлі шашликами, шаурмою та виробами домашнього приготування.

5. Затвердити паспорт прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення ФОП Черепкової Ольги Вікторівни за адресою вул. Морська, 1-н в с. Залізний Порт на приватній земельній ділянці та дати згоду на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення в кількості одної споруди без розміщення торгівлі шашликами, шаурмою та виробами домашнього приготування.

ІІ. Зобов’язати ФОП Ніколєнка О.О.,ФОП Небрат Л.І., ФОП Сарницькому В.В., ФОП Віцентій Л.М., ФОП Черепкову О.В.,:

- звернутись до КПП «Світанок» на заключення угоди на переробку та вивіз ТПВ;

- провести благоустрій та освітлення з улаштуванням урн для сміття біля тимчасових споруд.

         ІІІ. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В..

 

Секретар виконкому                                                 О.В.Лахтадир    

 

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради