Про погодження місця розташування тимчасових споруд торгівельного призначення

Автор: Виктория от 2-05-2014, Прочитали: 1052

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24 квітня 2014 року                                                       № 30

с. Новофедорівка

 

Про погодження місця розташування

тимчасових споруд торгівельного

призначення

 

         Розглянувши заяву та документи, що додаються ФОП Кужеля Віталія Володимировича, жителя с. Залізний Порт, вул. Кооперативна, буд. 51; ТОВ «Варяг-2012» в особі директора Урсала Дмитра Володимировича, жителя

с. Наддніпрянське, буд. 2, кв.69; ФОП Зазуляка Івана Івановича, жителя м. Херсон, вул. Шовкуненко, буд. 81; керуючись ст. 10, 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст. 28 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», ст. 123 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2009 року № 982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», наказом КМУ від 21.10.2011 року № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет сільської ради,

                                    

В И Р І Ш И В:

1. Погодити місце розташування тимчасових споруд торгівельного призначення:

- ФОП Кужелю Віталію Володимировичу за адресою вул. Морська біля б/в «Мрія» в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди підприємницької діяльності в кількості п’яти зблокованих споруд для розміщення тенісних майданчиків.

- ТОВ «Варяг-2012» в особі директора Урсала Дмитра Володимировича за адресою пляжна зона біля б/в «Прибой» в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення  в кількості чотирьох споруд.

- ТОВ «Варяг-2012» в особі директора Урсала Дмитра Володимировича за адресою пляжна зона біля кафе-бару «Стамбул» в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення  в кількості чотирьох споруд.

- ТОВ «Варяг-2012» в особі директора Урсала Дмитра Володимировича за адресою пляжна зона напроти буни № 5 в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення  в кількості двох споруд.

- ТОВ «Варяг-2012» в особі директора Урсала Дмитра Володимировича за адресою пляжна зона біля кафе-бару «Фонтанка» в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення  в кількості чотирьох споруд.

- ТОВ «Варяг-2012» в особі директора Урсала Дмитра Володимировича за адресою пляжна зона біля б/в «Ювілейний» в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення  в кількості двох споруд.

- ТОВ «Варяг-2012» в особі директора Урсала Дмитра Володимировича за адресою пляжна зона напроти кафе «Тропиканка» в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення  в кількості чотирьох споруд.

- ТОВ «Варяг-2012» в особі директора Урсала Дмитра Володимировича за адресою пляжна зона напроти кафе «Бочка» в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення  в кількості чотирьох споруд.

- ФОП Зазуляку Івану Івановичу за адресою вул. Морська в с. Залізний Порт на орендованій земельній ділянці та дати дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення  в кількості одної  споруди.

2. Зобов’язати ФОП Кужеля В.В., ТОВ «Варяг-2012» в особі директора Урсала Дмитра Володимировича, ФОП Зазуляка І.І.,  замовити архітектурний тип та виготовити паспорт прив’язки тимчасових споруд у відповідній організації, яка має ліцензію на виконання проектних робіт.

         3. Погоджений районним архітектором паспорт прив’язки тимчасових споруд торгівельного призначення та архітектурний тип представити до 22.05.  2014 року на розгляд виконавчого комітету для затвердження та на отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд торгівельного призначення.

4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В..

 

Секретар виконкому                                                  О.В.Лахтадир                                             

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради