Про видачу будівельних паспортів забудови земельних ділянок

Автор: Виктория от 2-05-2014, Прочитали: 750

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24 квітня 2014 року                                                       № 26

с. Новофедорівка

 

Про видачу будівельних паспортів

забудови земельних ділянок

 

         Розглянувши заяви гр. Аллахвердова А.Г., Кучеренко Л.Ю., Трубаєва А.О., та додані до заяви документи, щодо намірів забудови земельної ділянки, керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про архітектурну діяльність», статтями 31, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №103 від 05.07.2011, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 р. за N 902/19640, виконавчий комітет сільської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

     1.Видати будівельний паспорт забудови присадибної земельної ділянки:

 - гр.  Аллахвердову Аркадію Григоровичу на будівництво (загальною площею до 300 кв. м) двоповерхового житлового будинку розміром 10 х 14,5 м, веранди розміром 4 х 5 м та господарських будівель і споруд: сарай розміром 3 х 3 м, сарай розміром 3 х 3 м, туалет-душ розміром 3 х 3 м на земельній ділянці за кадастровим номером 6522384300:02:011:0048  по вул. Степовій в с. Залізний Порт Голопристанського району.

- гр. Кучеренко Любов Юріївні на будівництво (загальною площею до 300 кв. м) двоповерхового гаражу на земельній ділянці за кадастровим номером 6522384300:02:001:0299 по вул. Морська в с. Залізний Порт Голопристанського району.

- гр. Трубаєву Андрію Олександровичу на будівництво (загальною площею до 300 кв. м) двоповерхового дачного будинку розміром 10 х 12 м  та господарських будівель і споруд: навіс розміром 4,5 х 12 м, літня кухня розміром 4 х 6 м на земельній ділянці за кадастровим номером 6522384300:02:059:0056  по вул. Шкільній в с. Залізний Порт Голопристанського району.

2. Відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації ( Кузнєцовій Є.О.) забезпечити:

      2.1 Складання та видачу будівельних паспортів зазначеним у пункті 1 цього рішення замовникам.

      2.2 Реєстрацію будівельних паспортів у журналі реєстрації, або автоматизованій системі електронного документообігу.

     2.3 Зберігання 2-го примірника будівельного паспорту у відділі архітектури РДА.

     3. Громадянам, зазначеним у пункті 1 цього рішення, після отримання будівельного паспорта забудови земельних ділянок:

     3.1 Оформити право на виконання будівельних робіт шляхом реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Херсонській області.

    3.2 При проектуванні і будівництві об’єктів містобудування додержуватися вимог ,визначених у будівельному паспорті забудови земельної ділянки.

    3.3 Забезпечити введення в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів шляхом реєстрації відповідною Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю поданої замовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

   4. Роз’яснити громадянам: Аллахвердову А.Г., Кучеренко Л.Ю., Трубаєву А.О.,   що чинним законодавством України:

    4.1 Експлуатація закінчених будівництвом об’єктів, неприйнятих в експлуатацію, забороняється.

    4.2 У разі будівництва житлового будинку загальною площею 300 кв.м. і більше, замовник залучається до пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту у розмірі 4% загальної кошторисної вартості будівництва, яка сплачується в повному обсязі єдиним платежем або частинами за графіком. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури  населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення до Новофедорівської сільської ради, але до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

    5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В..

 

 

Секретар виконкому                                                   О.В.Лахтадир                  

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради