Про надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок

Автор: Виктория от 29-05-2013, Прочитали: 808

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.05.2013 року                                                              № 54

с. Новофедорівка 

 

 

Про надання містобудівних

умов і обмежень забудови

земельних ділянок

 

         Розглянувши заяви гр. Становича А.М., Корнієнко В.І. та Корнієнко Л.О., Мазяр М.Є., та додані документи стосовно надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних, відповідно до статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 6, 8, 26, 29, Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України  від 07 липня 2011 року № 109 «Про Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх  склад та зміст», Державними будівельними нормами / ДБН 360-92**/, керуючись п. 1 ст.11, ст. 52, п. 6, ст. 59, п. 1 ст. 73, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

В И Р І Ш И В:

 

1.     Надати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки:

-         Становичу Андрію Миколайовичу для проектування будівництва  двоповерхового житлового будинку розміром 30 х 40 м та господарські споруди: літня кухня розміром 3 х 6 м, баня розміром 6 х 8 м, навіс для паркування автотранспорту розміром 20 х 7 м, туалет розміром 2 х 4 м по вул. Морській  в с. Залізний Порт.

-         Надати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки:

-         Становичу Андрію Миколайовичу для проектування будівництва  двоповерхового житлового будинку розміром 30 х 40 м та господарські споруди: літня кухня розміром 3 х 6 м, баня розміром 6 х 8 м, навіс для паркування автотранспорту розміром 20 х 7 м, туалет розміром 2 х 4 м по вул. Морській  в с. Залізний Порт.

-         ? частка Корнієнку Валерію Івановичу та ? частка Корнієнко Лідії Олександрівні для проектування будівництва трьохповерхового житлового будинку розміром  19 х 19 м та господарські споруди по вул. Шкільній  в с. Залізний Порт.

-         Мазяр Марії Євтіївні для проектування будівництва  чотирьохповерхового дачного будинку розміром 18 х 17 м та господарських споруд по вул. Шкільній  в с. Залізний Порт.

2.     Відділу Регіонального розвитку, містобудування та архітектури

районної державної адміністрації ( Кузнецова Є.О.) підготувати та надати замовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

3.     Замовнику :

            3.1В місячний термін отримати технічні умови щодо забезпечення об’єкта містобудування від юридичних осіб, які забезпечують експлуатацію елементів інженерної інфраструктури.

            3.2 Розробити і надати завдання на проектування об’єкту містобудування проектній організації, яка має відповідний дозвіл на виконання проектних робіт.

            3.3Надати розроблений робочий проект на погодження до відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації

4.     Взяти до відома, що :

            4.1Проектна документація на будівництво об’єктів розробляються з урахуванням вимог містобудівної документації, вихідних даних та  дотримання вимог законодавства, державних будівельних норм, стандартів і правил, у тому числі вимог допустимості для інвалідів та інших мало мобільних груп населення , та затверджується замовником.

            4.2 До виконання будівельних робіт приступити після реєстрації інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Херсонській області декларації про початок виконання будівельних робіт, або отримання дозволу на виконання будівельних робіт відповідно до категорії складності об’єкта будівництва у відповідності з погодженою та затвердженою документацією згідно з чинним законодавством України.

     4.3 В обов’язком порядку взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Новофедорівка та села Залізний Порт для чого укласти договір з Новофедорівською сільською радою про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Новофедорівка та села Залізний Порт до прийняття об’єкта в експлуатацію, але не  пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення до Новофедорівської сільської ради, але до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

            4.4Містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об’єкта. При зміні намірів забудови замовник, якщо вони відповідають містобудівній документації, він отримує нові містобудівні умови та обмеження.

            4.5Завдання на проектування складається замовником та проектувальником з урахуванням містобудівних умов та обмежень. Складання завдання на проектування з відхиленням від містобудівних умов та обмежень не допускаються .

    4.6 У разі будівництва житлового будинку загальною площею 300 кв.м. і більше, замовник залучається до пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту у розмірі 4% загальної кошторисної вартості будівництва, яка сплачується в повному обсязі єдиним платежем або частинами за графіком.

         5. Головному бухгалтеру Аксьоненко М.Б. забезпечити складання розрахунку величини пайової участі та графіку оплати пайової участі замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Новофедорівської сільської ради.

         6.Уповноважити сільського голову Руденко С.В. на  підписання Договору, розрахунку величини пайової участі та графіку оплати пайової участі замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Новофедорівської сільської ради.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.Голова виконкому                                                              С.В.Руденко

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради