Про роботу адміністративної комісії при виконкомі Новофедорівської сільської ради

Автор: Виктория от 3-04-2013, Прочитали: 5635

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

НОВОФЕДОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27.03.2013 року                                               № 25

с. Новофедорівка

 

Про роботу адміністративної

комісії при виконкомі Ново-

федорівської сільської ради

 

        Заслухавши та обговоривши доповідь голови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новофедорівської сільської ради Сухіна Р.М., керуючись п.4 «б» ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет,

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Роботу адміністративної комісії при виконавчому  комітеті Новофедорівської сільської ради за 2012 рік визнати  задовільною

(додаток 1).

2. Голові адмінкомісії Сухіну Р.М.:

- при  надходженні  адмін. матеріалів  своєчасно направляти на розгляд адмінкомісії;

- не допускати порушення термінів розгляду адміністративних справ, розглядати їх у відповідності до чинного законодавства.

- активізувати роботу по виявленню порушень пов’язаних з засміченням території сільської ради,  складати протоколи та направляти їх для розгляду адмінкомісією.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Камінського В.В.

 

 

Голова виконкому                                       С.В.Руденко

 

 

 

 

 

 

 

        Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

№ 25 від 27.03.2013 року

 

 

 

Довідка

про роботу адміністративної комісії про адміністративні правопорушення та осіб, які притягувались до адміністративної відповідальності.

     

          Протягом 2012 року  адміністративна комісія при Новофедорівській сільській раді у складі голови Сухіна Руслана Миколайовича, секретаря Каретіної Наталії Анатоліївни та чотирьох членів адмінкомісії, Камінська Олена Олександрівна, Мельничук Ігор Михайлович, Білий Юрій Васильович, Толошний Олександр Павлович, провела 13 засідань, де було розглянуто 18 справ відносно адмін. матеріалів про адміністративних правопорушень та зроблено близько 10 усних зауважень за малозначністю правопорушення відповідно до статті 22 КУпАП. 

           На адміністративній комісії було розглянуто адмін. матеріалів про  адміністративні правопорушення КУпАП за статтями:

       175 ч 1. Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях. Яких надійшло за звітний період часу 5 справ, та було накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження.

       152 Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населеного пунктів. Яких надійшло за звітний період часу 6 справ з них 1справа була повернута у зв’язку з смертю правопорушника, 3 закрито з закінченням строків накладення адміністративного стягнення, та 2 накладено адміністративного стягнення у вигляді грошового штрафу в сумі 680 грн.

       154 Порушення правил тримання собак і котів. Яких надійшло за звітний період часу 2 справи на які було накладено адміністративне стягнення, 1 справа у вигляді попередження  та інша справа у вигляді грошового штрафу на суму 51 грн.

      156 ч 2 . Порушенная встановленого порядку промислової переробки, зберігання, транспортування або знищення конфіскованих спирту, алкогольних  напоїв чи тютюнових виробів. Яких надійшло за звітний період часу 1 справа та була закрита з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.       

     183. Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. Яких надійшло за звітний період часу 2 справи з них 1 справа була закрита з закінченням строків накладення адміністративного стягнення та інша накладено адміністративне стягнення у вигляді грошового штрафу на суму 51 грн.

     182 .Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення  від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях. Яких надійшло за звітний період часу 2 справи на які було накладено адміністративне стягнення, 1 справа у вигляді попередження  та інша справа у вигляді грошового штрафу на суму 85 грн.

          Всього за 2012 рік було 18 розглянутих  адмін. матеріалів за якими винесено 17 постанов, 1справа була повернута у зв’язку з смертю правопорушника,  5 було закрито у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення , 12 накладено адміністративні стягнення з них 7 у вигляді попередження, та 5 грошових стягнень на суму 867грн.

 

 

 

Голова адміністративної комісії                                         Сухін Р.М.  

 

<!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 10]> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Категорія: Рішення виконавчого комітету сільської ради